EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Gledanost telenovela - Page 69 Eog4CZj

Gledanost telenovela

Stranica 69/69 Previous  1 ... 36 ... 67, 68, 69

Go down

Gledanost telenovela - Page 69 Empty Re: Gledanost telenovela

Komentar by -MILOS- on 30.01.20 11:22

Gledanost telenovela - Page 69 4bd5a82bf973 Gledanost telenovela - Page 69 1d7574b33918

Ovo je rejting za 11. epizodu La donje. Inace kao sto Bojan rece uglavnom se vrti oko miliona, cak je i premijera imala samo milion facepalm do sada nikako nisu presli milion roll mada nije ni cudo rofl

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4689

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 12.02.20 9:54

10.02.2020.

Amor Eterno 1,7 millones
Rubí 1,6 millones
Ringo 1,6 millones
La Rosa de Guadalupe 1,5 millones
La Doña 963 miles
Operación Pacifico 918 miles (Estreno)

Koji fracaso premijera OP. Ako bas mi je drago.

Rubi ce na kraju proci vise nego solidno.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 13058

Na vrh Go down

Komentar by -MILOS- on 12.02.20 10:42

Turci na Univisionu razbijaju naklon
Iskreno i ocekivao sam ovoliku gledanost za OP mrgreen kad je Donja imala mizernu gledanost zasto ne bi i oni rofl ja sam svakako pogledao prvu epizodu i ono nisu losi, mozda sa vremenom dobiju publiku.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Stefan on 12.02.20 11:24

Ah, ta zvezdetina Majida, evo razbija. naklon Toliko je popularna, toliko voljena, ma oborila je sve rekorde gledanosti novom serijom! baklja5 jupi rofl

Stefan
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3360
Godina : 30

Na vrh Go down

Komentar by -MILOS- on 12.02.20 11:57

@Stefan (citat):Ah, ta zvezdetina Majida, evo razbija. naklon
Budi realan i reci mi da li je Araseli Arambula zvezda meksickih telenovela smile2 Diva nad divama smile2 miljenica nacije smile2 bivsa zena meksickog sunca smile2 cije je ime itekako priznato u svetu telenovela *_* i na sve to dodaj Majida Isa koja ima manje vise istu gledanost kao Araselina serija lolsign Jednostavno serije se vise ne gledaju na tv-u kao ranije zbog Netflixa, Amazona i ostalih strimova mrgreen ludo neko vreme doslo lolsign

-MILOS-
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 12.02.20 12:22

Ali zato se Mariana Tores i Jose Ron na Uniju gledaju. Pa i Sodi i njena Rubi. rofl

Telemundo je jednostavno ugušio publiku sa narko serijama i to je to. Sve što izbacuju je narko i sve redom fracasira pa i neprikosnoveni ESDLC. Narko seirje su presekli sa Betty koja je sa nebitnom Elifer imala korektnu gledanost. Jedva čekam da vidim kako će da prodja ova 100 dias. Valjda im konačno dodje iz dupeta u glavu da se okanu narko serija i krenu da snimaju nešto normalno. Nema potrebe ići do toga ko je čija žena, ko je zvezda a ko nije zvezda. Al kad smo kod toga Aracely je za Majidu ne zvezda nego zvezdetina. Ali ja sam rekao i ranije da me fracaso Done ne iznenadjuje, ta serija nije imala neku sjajnu gledanost ni u prvoj sezoni. A Majida se ovim fracasom verovatno vraća u zaborav gde joj je realno i mesto.

Miloš92
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by -MILOS- on 12.02.20 13:35

@Miloš92 (citat):Telemundo je jednostavno ugušio publiku sa narko serijama i to je to. Sve što izbacuju je narko i sve redom fracasira pa i neprikosnoveni ESDLC. Narko seirje su presekli sa Betty koja je sa nebitnom Elifer imala korektnu gledanost. Jedva čekam da vidim kako će da prodja ova 100 dias. Valjda im konačno dodje iz dupeta u glavu da se okanu narko serija i krenu da snimaju nešto normalno.

Upravo tako smile zaista su smorili sa narko serijama, sve svoje glavne zvezde su prosetale ili bile glavne u nekoj od narko novela. Ma kakvi da se zaustave smile2 Pa Fernando Colunga im se vraca na male ekrane narko serijom facepalm Mada za sad koliko znam samo to imaju u planu od narko stvarcica rofl ne znam kakva je ona Enemigo Intimo, ali me ne bi zacudilo da i oni imaju nekakve veze sa narko svetom stars

@Miloš92 (citat):Nema potrebe ići do toga ko je čija žena, ko je zvezda a ko nije zvezda.

Ja se to samo sprdam mrgreen

@Miloš92 (citat):Al kad smo kod toga Aracely je za Majidu ne zvezda nego zvezdetina. Ali ja sam rekao i ranije da me fracaso Done ne iznenadjuje, ta serija nije imala neku sjajnu gledanost ni u prvoj sezoni.

Slazem se.

@Miloš92 (citat):A Majida se ovim fracasom verovatno vraća u zaborav gde joj je realno i mesto.

Ma Majida ce sa ovim cudom da dobije drugu sezonu smile2 zivi bili pa videli mrgreen

-MILOS-
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 12.02.20 13:40

ne znam kakva je ona Enemigo Intimo

Isto narko. I verujem da ce tek da fracasira sa drugom sezonom jer kao i Dona ni u prvoj se nije proslavila.

Sto se druge sezone OI tice nastavili ovako sanse nema. Pre ce da je skrate kao onog Barona jer 900k za 22h je stvarno blamcina.

Miloš92
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 25.03.20 23:12

24.03.2020.

Rubí 2.2 millones (poslednja epizoda)
Amor Eterno 2.1 millones
La Rosa de Guadalupe 2 millones
La Doña 1.1 millones