EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

100 días para enamorarse - Page 2 Eog4CZj

100 días para enamorarse

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Go down

100 días para enamorarse - Page 2 Empty Re: 100 días para enamorarse

Komentar by Miloš92 on 27.10.19 1:43

Krenuo sam nedavno ovo da gledam i evo me na 20 epizodi.

Iskreno, na osnovu vaših komenatara očekivao sam više od ovoga.

Nekako mi je ovo kao i ADDA. U osnovi imaju dobru priču i likove ali nekako se manje više od početka vrte u krug. Evo za 20 epizoda se gotovo ništa od nekog velikog značaja nije desilo.

Imaju potecijala gej priča i ova Juani.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 13058

Na vrh Go down

100 días para enamorarse - Page 2 Empty Re: 100 días para enamorarse

Komentar by -MILOS- on 13.11.19 12:46

@Miloš92 (citat):Iskreno, na osnovu vaših komenatara očekivao sam više od ovoga.

Pa dobro tek si na pocetku smile2 meni je ovo ubedljivo jedna od boljih stvari koje sam pogledao ove godine. Toliko sam se smejao uz ovu seriju smile2 jedva cekam da gledam Jorgelinu u nekoj novoj seriji. Kao Ines me je odusevila smile2 ona u paru sa Javierom, a onda i sa Florenciom, Solange, Ginom rofl i onom Solanginom rodjakom koja je nabila rogove Javieru smile2 svi likovi su bili genijalni, ali Ines je bila najbolja i sva desavanja sa njom su mi bila hit. Oni svi njeni pokusaji da ostane trudna, terapije, rituali rofl razgovori sa Carmen rofl njene seksualne fantazije, izlivi strasti sa njenim partnerima smile2 meni je ona bila presmesna cak i kad je bila u fazi raspadanja rofl ono fora kada je patila za Javierom, Cocom, Ginom rofl pa cak i kada je patila za psihologom rofl odusevio sam se onda kada su imali specijalnu emisiju na kraju emitovanja serije gde su prikazali sve bloopers-e mrgreen

Bacicu pogled na Telemundovu verziju, ali cisto sumnjam da ce biti ovako dobri kao originalna postava. Ja svima toplo preporucujem ovo ludilo od serije. Ocekujem za koju godinu i srpsku/hrvatsku verziju rofl nikako regionalnu rofl

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4689

Na vrh Go down

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Na vrh