EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz - Page 2 Eog4CZj

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz

Stranica 2/3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz - Page 2 Empty Re: Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz

Komentar by Bzau-Bzz on 14.02.19 1:39

UTC su upropastili drugu sezonu
Mogli su napraviti remek delo kao u prvoj, pogotovo sa takvim sezon finali, ali su usrali smile2
Bzau-Bzz
Bzau-Bzz
Senior member
Senior member

Poruka : 752

Na vrh Go down

Komentar by Stef on 14.02.19 1:44

Pa upravo u tom grmu i leži zec. Napiši dobar scenario ili jednostavno prilagodi seriju publici na koju ciljaš i eto ti uspeha.

E ako već pucaju na publiku koja ne puši svakojake imbecilijade onda ne bi trebalo da se čude kad rejting krene u sunovrat. Zato UTC nije ni 2 sezone izgurala, a EDHO uredno gazi četvrtu sezonu.

Moderator
Moderator

Poruka : 11642

Na vrh Go down

Komentar by Markovic on 15.02.19 1:49

Otkad je otišla Deniz Čakir, nije više to to a i dosadila je baš. Odustao sam odavno od te serije, ne planiram ikad gledati na netu, a ako bude počela kod nas na TV-u, gledaću, ovako ne.
Markovic
Markovic
Member
Member

Poruka : 412
Godina : 24

Na vrh Go down

Komentar by Stef on 16.02.19 0:04

U martu pada odluka da l serija ide u novu sezonu ili ne.
Ako se održi na ovoj gledanosti, peta sezona je sigurna.

Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Stef on 09.10.19 1:25

Lepo su se oprostili i od Tarika i od Unal beya sad

Mislim da je dobra odluka da ne uvode nekog drugog da glumi Unala jer je taj lik (uz Testeru iz KV) Tarikov zaštitni znak.

Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Stef on 21.10.19 18:52

Najzad sam nastavio seriju i evo me na 10. bolumu. Iskreno ne sećam se kako, zašto i zbog čega sam ovo prekinuo i gde mi je pamet bila jer je serija genijalna. smile2

Raci i Bahadir su stvarno nenormalni, odakle samo čupaju ove ideje rofl

Istina, onaj deo dok je Hizir bio u zatvoru je baš bio zamoran, ništa se nije dešavalo. Jedino je kul bilo to što su Hizira povezali sa Sahin agom iz KV i tako ga ubacili u celu priču i što Fahri dosta baca na Abdulheya iz KV (ali i što Coban praktički isti lik glumi smile2 ) pa je sve skupa sa onim zatvorom bio baš lep omaž Vadiju. Al osim toga, ništa. I van zatvora se ništa dešavalo nije.

Al posle toga je krenulo ludilo, pogotovo otkako su Ilyasa ranili.

Ovo mi je zasad najjača scena, kakav plot twist naklon naklon naklon

Nek je roknuo ovog ljigu i nek su se rešili i njegovog brata. Ali scena kad Ozer donosi Savasevu glavu na poslužavniku pa Unal počne da priča sa glavom rofl rofl rofl

Likovi su odlični, koja plejada opaljenih likova naklon rofl
Samo da smaknu onog Mahmuta, skroz mi je bezvezan. I ona Esra me nervira.

Komplet familija Cakirbeyli, ovi za stolom, Sahin aga i kompanija thumbsup

Zeyno me je nervirala u početku al posle sam je baš zgotivio. aw Bilo je jako ono kad je otišla kod Nazli, njihova rasprava, pa kad je Meryem uhvatila Nazli za gušu naklon naklon naklon

Meryem Cakirbeyli naravno žena majka kraljica. cool Kod nje ti nema ni pet ni šest, stani joj na žulj pa si ga najebao. Ladno žena izbacila Hatice iz kuće pa kad Hayriye poče da se buni op ladno Meryos i svekrvi ako me i ti slažeš letiš napolje naklon rofl rofl rofl

Njene svađe ali i scene generalno sa Hizirom su mi urnebesne. Kad joj je rekao da ga ona podseća na opelo lol1 Ili kad mu je ona rekla da je ne zajebava i smatra idiotom jer ima da ga zadavi pa pokušala da ga pregazi jer je izašao sa ljubavnicom na ručak sa Hatice i Enisteom rofl

Unal postavio Hizira na čelo stola wow aj baš me zanima koju zvrčku sad ima da mu smesti. smile2

Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Stef on 28.10.19 18:15

Sad sam na polovini sezone, 20. bolum. Super i dalje aplauz

Ova Meryem naklon rofl kako se zakucala u zid sa Nazli kolima i dete ostalo živo rofl šteta što nije ta scena izdvojena, znači cirkus samo takav. Mnogo je bio kul deo kad su je uhapsili sa njom i onom pevaljkom koja je i u rl u zatvoru, baš lep detalj thumbup

Ova scena je antologijska naklon naklon naklon

Aman više sa onim Mahmutom, tačno rade isto što i sa it Erdalom u KV. Napisali najljigaviji mogući lik i onda ga provlače jedno 2 sezone a ubijaju ok likove roll i onda se nerviraš pola serije što se uvek izvuče a taman misliš da je gotov. Evo i sad, upuca ga Hizir i bacio niz ono brdo ko Marisol rofl i njemu verovatno ništa, živ. roll

Najveći shock je bila svakako Ozlemina smrt. shock Shock ala Deryina smrt u KV.
To uopšte nisam očekivao, onaj Sibirac je baš jeziv, kako je sve namestio i ubio je ninja
Scena za stolom kad se preokreće sve i Unal imenuje Alpaslana za naslednika naklon

Ali su me Hizir i Ilyas baš iznervirali. Jbt ko da je ne znam šta uradio a ne spasio im svima živote. Jeste, bolje da je odbio Unalovu ponudu i da ih pobiju on i Ozer umesto da prihvati, valjda bi čiča no 1 i no 2 bili prezadovoljni. roll Ilyasu bi bilo bolje da ćuti jer je i on prihvatio Selimovu ponudu da bude njegov naslednik. I ako im je Alpaslan rekao da umesto što njega dave nek idu pa nek dave ubicu njegovog oca, odnosno njihove braće.

Scena kad je ekipa upala u kockarnicu i uništila sve me isto podsetila na KV, pogotovo momenat kad pucaju u luster pa on pada na sto mrgreen samo što ovde nije bilo masakra, barem ne onih koji tamo odlaze zabave radi.

Sve u svemu nemam nekih većih zamerki zasad, tu i tamo me nešto iznervira al generalno ništa krupno. Likovi, radnja, sve mi je baš taman. thumbup

Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Stef on 08.11.19 1:30

Sad sam na 30. serija i dalje odlična al brate mili ubiše sa ovim Mahmutom. Jbt neuništiv ala Televisa negativci. Da je piš ko Kenan u OHB na primer pa i ajde al lik glup ko kurac. Al dobro vidim u fragiju za 31. su ga valjda ubili i zakopali, sigurno su mu smestili zamku jer se dosetio da bi sad hteo da ubije Meryem facepalm

Baš mi je bilo krivo što ovaj imbecil ubi Selima sad on mi je u početku bio iritacija al sam ga vremenom zgotivio.

Onu babu iz OHB ovde dovukli da opet glumi majku koja je izgubila sina lol. Što je najžešće ove epke su taman išle nakog Ayhanovog ubistva u OHB. smile2

Ovaj Viktor je još jeziviji od Sibirca rofl nekako su se Sibirca brzo rešili što me iznenadilo (jaka scena kad ga je izeo tigar tj kaplan roofl) al mislim da će sa Viktorom malo teže ići jer isto vidim u fragiju da je sad seo za sto, izgleda da je Unalov dogovor sa Nevzatom urodio plodom.

Vrištao sam na ovu scenu, Unalov čuveni smeh i hadsizler naklon rofl rofl rofl ali ideja da Unalu smeste bombu na vagu je legendarna roofl

Malo zaostajem sa serijom, nadam se da ću narednih dana uspeti da završim sezonu pa polako na drugu da se bacam.

Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Stef on 11.11.19 2:16

Završio sam prvu sezonu. Znači jbt koji su bogovi Raci i Bahadir naklon naklon naklon

Šok šok šok Alparslan je zapravo nećak ovog Davuta što je šef obaveštajne službe ili šta već pada. Što je najžešće sve vreme je to bilo tu negde, stalno je ili u istoj ili rečenici nakon što je spominjao njega spomenuo i nećaka naklon i odlično su celu tu priču iz prošlosti povezali sa tim. Elem Alparslan zapravo zna da mu je Unal ubio oca wow i zbog toga se sveti, zato se približio Ozlem jer ga je ujka povezao sa njom dok je studirao u Londonu al se ipak zaljubio u nju.

Ali da sve bude još luđe i Unal je sve provalio naklon zato ga je stavio kao naslednika nakon ćerkine smrti, zato nije uopšte bio besan kad su ga nadglasali da se skloni sa mesta lidera stola da bi od momenta kad se skloni iz udruženja postepeno zavadio Alparslana sa stričevima naklon

Btw scena smene Unala i proglašavanja Hizira za vođu je bila genijalna naklon

Unalovo hadsiz na Ozkanovo nije 6 nego 7 rofl rofl rofl

I isto je kul što su uveli i Alparslanovu majku, taman da se fokusiraju na tu priču iz prošlosti plus kontam da će biti show na relaciji Hayros-Handan. egyptian A spominje se i neka sestra, kontam da nju glumi Sanem Celik.

Ovo na kraju isto shock ala KV sezon finali 1. Čak me ovo ranjavanje i ležanje Hizira i Meryem jedno pored drugog podsetilo na Elif i Polata kad su bili ranjeni. smile2 Plus Oktayev lik je i ovde bio ranjen kao i u KV. zubo

Al ne kontam šta je ova Nurten uradila, je l ona namestila Nazli i Yaren kao da su one naredile Meryosino ubistvo ili šta je već poenta? Mada svakako ova koza Yaren je zaslužila da je kazne i za globalno zagrevanje koliko je glupa ko i voljeni joj Mahmut.

Interesantna mi je ova priča iz prošlosti oko Tipija, Emine i Fikreta. Pomalo karasevdasta ljubavna priča Emine i Fikreta al pošto su matori ne zameram. smile2 Ali ajde sad sa Tipijevim pristankom da mu se sestra uda za Fikreta i okonča rivalstvo kontam da je stavljena tačka na to. Super mi je ovaj instrumental:

Isto veliki shock je bila ona saobraćajka kad je Aysen izgubila dete sad pa su Hatice i Eniste slagali da je njihovo dete umrlo a ustvari njihovu ćerku dali ovima. cry

I ovog Viktora su se brzo rešili iako sam mislio da će biti suprotno roofl al iskreno i bolje tako jer evo sad su uveli i Ozkana i Fikreta, bolje su ih ispovezali sa svima od ovog Viktora.

Sve u svemu genijalno finale, odlična sezona. Odlični likovi, sjajno ispovezane priče, sve generalno na mestu, bez ijedne veće zamerke. Možda samo Mahmuta da su se rešili ranije roofl mada i to nije ispalo toliko strašno. Kako god nadam se da će i druga sezona održati nivo kvaliteta iz prve. thumbup

Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Stef on 22.12.19 18:53

Završio sam i drugu sezonu. I ova je bila odlična mada iskreno prva mi je bila bolja.

Sezonu su super počeli sa haosom oko Alparslanove navodne izdaje zbog saradnje sa obaveštajnom službom odnosno sa ujakom a onda su počeli tamo oko 45. boluma da smaraju sa onim Gulmezima.

Srećom pa su ih se relativno brzo rešili, tamo oko 50. boluma kad su ih smakli su vezali jedno 15ak odličnih boluma. I onda par epki pred kraj počeli da smaraju sa onim debilanama sa Serkanom. Ali ajde i to je brzo rešeno pa su finalne epke bile ok al doduše ništa spektakularno.

I to je sezona imala jedva 30ak boluma, ko zna kako bi se razvodnila da je imala 40 kao prva.

U ovoj sezoni su generalno uvodili dobre likove. Handan, otkačena Ceylan, Hizir Ali, psiho Suzi thumbup

Handan mi je bila baš mila i draga, glumica je bila super u ovoj ulozi.
Za Handaninu i Ozerovu smrt mi je bilo najžalije, odlični su bili.

Ova scena naklon naklon naklon

A kraj boluma je bio još jači rofl rofl rofl

Dobra fora je bila kad se prvi put pojavio Hizir Ali pa ga je Meryem pomešala sa Alparslanom jer su slični roofl pa kad je nazvao Meryem anne look

Suzi je bila genijalna, smeh pogotovo smile2

Unal kao Cezar i hadsiz priceless rofl rofl rofl moje slike možeš u enciklopediji da vidiš rofl bilo je jako i ono kad je crtao tigra (kaplan) koji juri gazelu (ceylan) naklon rofl ili pak kad je glumio dirigenta i pevao roofl

Suzine scene sa Unalom su bile epic, a i sa Ilyasom je imala kul hemiju, šteta što su je oterali u Ameriku zbog Rustema. Meyrem odlična u ovoj ulozi, ovo joj je trebalo nakon one koze Selin, bar da joj je učešće duže potrajalo.

Ender je isto briljirao ove sezone. naklon Nisam očekivao da će da bude ovako urnebesan. Kad je ono otišla komplet ekipa kao u neki klub, neka pevaljka pevala na engleskom, Ender fazon preoduševljen, produhovio se, šta li a ostali se smrkli jer veze nemaju o čemu peva roofl ili kad su otišli kod Meryem da trabunjaju za Gonul nešto pa Ender pojeo svu halvu u kući lol1

Tipi sad pred kraj smarao za medalju sa Gonul. Cela ta priča mi je bila bezveze, bolje je bilo ono drž ne daj prošle sezone sa Fikretom i Emine, bar je bilo zanimljivo.

Meryem mi je ove sezone više kao nameštaj bila. U prvoj sezoni je radila sve i svašta, evo u drugoj samo je sedela u kući. Odlična je i dalje, al dajte toj ženi da radi nešto pametno.

Generalno su imali dobre shockove i ove sezone, Raci i Bahadir i bitnije likove ubijaju što je dobro, eto Ozer, Handan, pa i Civciv i Aysen, njihova smrt je bila baš shock. I sad Vehbi na kraju sad

Doduše nisam skontao šta je bilo sa Davutom. Kao ubili ga a nit bila sahrana, nit ga ima na wiki među likovima koje više nema, konkretno do kraja druge sezone.

Finale sezone kao finale ok. Ništa posebno, dosta slabije od prvog finala. Eto dobro je što su se rešili Rustema, Merta i one ljige Serkana i što su na neki način zatvorili celu priču iz prošlosti oko ubistva Alparslanovog oca.

I što su otvorili mogućnost da se serija nastavi nekim logičnim sledom dešavanja time što je Hizir prekršio pravila stola i napustio isti pa treba da ga unište ovi sa strane jer im ne odgovara to, mada realno, bez toga su komotno mogli da završe ovde seriju. Unal kao jedini preživeli osnivač stola rasformira isti, shvatili su da im je trgovina više uzela nego što im je donela, ostave prostor da neko deseti napravi sto, izdogovaraju se sa partnerima lepo i kraj priče. Ali što bi to radili kad mogu 20 sezona da prave. roll

Poslednja scena je bila kul. Meryem kao folira da ne rade kočnice roofl

Sve u svemu, ova sezona mi za razliku od prve nije ostavila neki osećaj neizvesnosti da jedva čekam da krenem sledeću sezonu iako sam video fragi da kreće rat Hizira sa neprijateljima. Samo se nadam da neće biti još slabija sezona od ove, ima potencijala svakako da bude super, pa sad kako bude.

Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Sponsored content

Sponsored content

Na vrh Go down

Stranica 2/3 Previous  1, 2, 3  Next

Na vrh