EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

El dragón - Page 4 Eog4CZj

El dragón

Stranica 4/5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

El dragón - Page 4 Empty Re: El dragón

Komentar by Miloš92 on 05.10.19 23:40

Nakon prve nedelje uopšte nisam zadovoljan. Jako dosadnjikavo. Pojavila se Baeva u 5 epizodi. Ona mi još najbolja i najzanimljivija za sada. rofl

Jel neko naišao negde na epizode za Netflixa?

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12797

Na vrh Go down

Komentar by -MILOS- on 06.10.19 19:08

Ja sam na 22 epizodi. Rulli je ovde i na srpskom progovorio wow cak je i sljivovicu popio u tu cast rofl meni su iskreno zanimljivi. Kako ih gledam sve vise i vise su mi zanimljiviji smile i da na Netflixu je dostupno samo prvih 38. epizoda.

Le tre rose di Eva -prva sezona- 09/12
-MILOS-
-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4499

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 06.10.19 19:33

Jel na Netflixu gledaš? I kakva je Baeva, tj njen lik? Kao što sam rekao ona me nakon prve nedleje najviše zanima.

Miloš92
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by -MILOS- on 06.10.19 20:43

Aha na Netflixu. Meni je Baeva odlicna ovde. Devojka je preambiciozna i pre svega realna, s tim da svesno ulazi u neku pricu sa Migelom znajuci da je ona za njega samo jedna u nizu. Evo ja sam sam na 22. epizodi a Himena je vec uspela da se kresne sa Migelom, dok se Adela nije ni poljubila. I onda mi nije jasno kako je Adela glavna likusa, a sa Migelom ima odnos kao najbolji ortaci iako ona gaji nadu prema njemu, on je uglavnom hladan.

Osecam da ce Himena da otegne papke do kraja prve sezone, a onda ce Adela da stupi na snagu i krene u neku romansu sa Migelom. Ali otom potom videcemo.

Le tre rose di Eva -prva sezona- 09/12
-MILOS-
-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4499

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 06.10.19 21:25

Ma Adela i Miguel su nula kao par. Prvo vidi se ogromna razlika u godinama. Baeva je samo dve godine starija od Notni ali bolje ide uz Rullia jer Norni izgleda kao klinka. A i sam odnos Miguela i Adele je bezveze. Od samog upoznavanja, pa eto odjednom tek tako pokupio devojku sa ulice koja ide svuda sa njim a zna se ko je on i šta je njegova porodica. Ne može biti ozbiljna serija koja ima u strtu takve debilane u priči.

Osecam da ce Himena da otegne papke do kraja prve sezone, a onda ce Adela da stupi na snagu i krene u neku romansu sa Migelom. Ali otom potom videcemo.

Ma neće. Snimala je Baeva do kraja.

Miloš92
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Stefy on 07.10.19 22:28

Skinuo sam ja sve epizode s Netflixa i španski prevod, ali u 720p jer mi danas ističe membership, pa da uspem sve da skinem.

Postaviću u Multimediji ako nema kod Rusa.

Moderator
Moderator

Poruka : 4310
Godina : 22

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 08.10.19 0:32

Rusi su do sad popeli 8 epizoda. Valjda ce i ostale.

Miloš92
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Stefy on 08.10.19 1:22

Problem je što na Netflxu nema nalepljenog španskog prevoda u delovima gde pričaju japanski, zato sam poskidao i njih. Vidim da su oni tamo stavili samo ruski.

Ja sam odgledao 1. epizodu i zasad mi je okej. Ništa neviđeno, ali izgleda lepo i priča ima potencijala. Videću kako će se dalje odvijati.

Moderator
Moderator

Poruka : 4310
Godina : 22

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 09.10.19 0:47

Ja sam na 13 epizodi i ozbiljno razmišljam da pdustanem. Nisam imao neka prevelika očekivanja od ovoga ali je ovo ispod svih očekivanja. Oni apsolutno nemaju nikakvu priču. Jebao ih Reverte koji je naškrabao tek nešto reda radi i uzeo pare. Rulli od prve epizode ide od jedne bande kriminalacca do druge, samo uvode milion i jedan novi lik. I tako iz epizode u epizodu. A neke konkretne priče i konretnih dešavanja nigde.

Adela je besmislen lik. Zbog čega bi se iko upetljao tek tako u sve ovo, pucnjave, jurnjave... I na sve to Notni tako nekako preterano ležerno glumi. Ok, takav je lik, opušten ali ona ga baš preteruje.

Baeva ima zanimljviji lik. Ali nakon što je lepo počela evo nekoliko epizoda ništa sa njom.

Klitbo je tamo na imanju neki svet za sebe. izolovana od svih ostalih.

Slabo, jako slabo. Ako ikada dodje u meksiko ovo će tako da fracasira.

Miloš92
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 10.10.19 23:51

Od mene dosta. Ne znam ni ove 23 epizode kako sam izdržao. Ovo je takvo smeće. Cilj serije je da Rulli ide od bande do bande, šeta raznim lokacijama i bije sve redom kao da je neki superheroj sa natprirodnim moćima. Užas. Hteo sam da odustanem pre nekoliko epizoda pa su postali malo zanimljivi sa onim epizodama sa Klitbo. Posle toga opet ništa. Notni ima bezveze lik. Baeva dobar lik ali neiskorišćena. Chisca je krenula super sad je i ona bezveze. Prosto nemaju priču, nikakve konkretne radnje. Eto samo nabacuju neke dogadjaje, jurnjave pucnjave, bez ikakvog cilja.

Miloš92
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Sponsored content

Sponsored content

Na vrh Go down

Stranica 4/5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Na vrh