EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Vivir sin permiso - Page 2 Eog4CZj

Vivir sin permiso

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Go down

Vivir sin permiso - Page 2 Empty Re: Vivir sin permiso

Komentar by Miloš92 on 15.12.19 20:59

Niko nije gori od Telecinca. Oni i njihove pauze su užas.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 13058

Na vrh Go down

Komentar by Sava on 15.12.19 22:52

Dobro su se setili. roll
Sava
Sava
Moderator
Moderator

Poruka : 2268

Na vrh Go down

Komentar by -MILOS- on 10.01.20 18:06

Premijera druge sezone od 13. januara.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4689

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 10.01.20 18:38

Dobro su se setili. Bas me zanima da li ce opet biti exito ili ce da fracasiraju kao sve serije ove sezone.

Miloš92
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Sava on 11.01.20 17:17

Sava
Sava
Moderator
Moderator

Poruka : 2268

Na vrh Go down

Komentar by -MILOS- on 16.01.20 19:01

I kakvi su utisci nakon prve epizode? Ja iskreno ne znam ni sto su pravili ovoliku pauzu. Mogli su odjednom da ispucaju svih 23 epizode. Vidim nisu se nesto proslavili sa rejtingom smile2 doduse nije ni cudo s obzirom kolika im je bila pauza. Ono jesu oni presli dva miliona, ali ni u prvoj sezonu nisu imali tako "malu" gledanost kao sa ovom prvom epizodom druge sezone. Malo je nerealno sto je Mario preziveo onakav pad  rofl onaj plavi meksikanac mi tako ide na zivce  puke kao pojava, a tek kad progovori  puke puke puke sad ce tata da ga prevaspita  mrgreen

-MILOS-
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by helenna27 on 22.01.20 0:12

Gledanost za drugu epizodu nove sezone 1.9 rofl
Sledece nedelje izlazi na Netflixu, koliko li ce tad imati.
Kad su odugovlacili sa EP moglo im se, sa ovom to nije slucaj, sto se i pokazalo.
helenna27
helenna27
Senior member
Senior member

Poruka : 999
Godina : 29

Na vrh Go down

Komentar by -MILOS- on 05.02.20 22:02

i odgledana druga sezona smile ja sam generalno zadovoljan. Druga sezona se vrtela oko meksikanaca i uopste nije bilo dosadno na moje iznenadjenje wow non stop se nesto desavalo smile Patrick Criado je za mene takvo otkrice smile2 znaci decko glumi pa razbija. Toliko mi je isao na zivce, pogotovo kad krene da se zanosi, pravi grimase jos onaj njegov meksicki akcenat mrgreen onaj pravi seljacki puke guglam ja kad decko uopste nije iz Meksika, ukljucim neki njegov intervju i sok wow decko je zapravo Spanac i prica normalno spanskim akcentom smile2 on je tokom serije promenio naglasak i boju glasa sto posto smile2 toliko spanskih glumaca iz Spanije je glumilo u Televisin telenovelama pa se oseti spanski naglasak, medjutim Patrick je tooooliko usao u lik da ne mozes da provalis da je Spanac smile2 sva sreca pa je sezona kompletno dostupna na Netflixu. Jedva cekam da pogledam sad rejtinge nakon emitovanja na Telecincu smile2 zasluzuju da budu fracaso, ne zbog serije, serija je odlicna, vec zbog televizije koja se tako neprofesionalno ponela prema njima. Bukvalno Telecinco se ponasa prema svojim serijama kao Pink kod nas mrgreen Nemov kraj mi se dopao, takodje Ninin iako mi je previse televisa fazon mrgreen "okrsaj" Germana i Danijela naklon Danijel me je iznenadio donekle, ali opet s obzirom da je dobio metak od oca u neku ruku nije ni cudno sto mu je uzvratio smile2 Sve u svemu moja preporuka za seriju ko nije gledao smile definitivno bi mi bio bolji utisak da sam odgledao odjednom obe sezone, nego sto sam pravio ovoliku pauzu zbog glupog Telecinca.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 20.03.20 23:56

Odgledao drugu sezonu. Meni je bila dosta slabija od prve. Sa ovim meksikancima su je pretvorili u klasičnu narko sapunjaru, tipa telemundove. Prva sezona je ipak imala mnogo boljih zapleta i preokreta.

Lara bila i ostala nebitna. Dal je realno da napišu ovako retardiran glavni ženski lik? facepalm

Ali zato Nina... naklon Odlična je bila u ovoj sezoni.

Mario bezveze. I kod njegovog lika su se nekako pogubili. Ne znaju dal hoće da bude pozitivac ili negativac.

Nemo je sjajan od početka do kraja. Jose Coronado sad pred kraj kada je bolest uzela maha. naklon I poslednja scena mi je fenomenalna. Nije mogao biti bolji kraj.

Chon je baš ostala dužna u ovoj sezoni. U prvoj je bila sjajna dok su je ovde spetljali sa doktorom i to je to. Bila je previše dobar lik da bi se tek tako oprostili od nje. Mada dobra je bila scena kada je na kraju videla Nema kako stoji ali ipak ušla u taksi i otišla.

SVe u svemu nije loše. Bolja je prva sezona ali može i ova da se gleda.

Miloš92
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Sponsored content

Sponsored content

Na vrh Go down

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Na vrh