EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema - Page 25 Eog4CZj

Opšta tema

Stranica 25/27 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next

Go down

Opšta tema - Page 25 Empty Re: Opšta tema

Komentar by Bojan on 14.01.20 11:49

9.ep na tv-u a već 6.bolum ulazi u sedmi :o

Pa to će se završiti za 2 sedmice smile2

Moraću temu da otvorim smile2

Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1142
Godina : 25

Na vrh Go down

Komentar by Nikola94 on 14.01.20 15:39

Bojane, već je otvorena tema za Siyah Inci/Crni biser.

Što se Feniksa tiče, smatram da su okupili dobru glumačku ekipu. Ima tu dosta poznatih lica. Priča je prava klasika a Pastelova produkcija je dosad bila korektna tako da mislim da bi moglo biti nešto od serije.

Još malo o novim serijama, sutra na Show tv počinje Zemheri. Priča se bazira na osveti:

Nikola94: komentar modifikovan dana: 14.01.20 16:16; prepravljeno ukupno 1 puta

Nikola94
Member
Member

Poruka : 373

Na vrh Go down

Komentar by Stef on 14.01.20 15:56

Pa skupili jesu dobru ekipu samo je problem što ima vrlo malo mlađih glumaca.
Mislim ono da l ih ima 5, ostalo sve stariji.

A ova Zemheri mislim da će biti Kara sevda 2. Alperen je ovde Nihan, Ayca je Kemal. roofl

Moderator
Moderator

Poruka : 11647

Na vrh Go down

Komentar by TVman on 14.01.20 17:36

Pa u sve te zatucane više su stariji nego mlađi, to i nije neka novost lol1

TVman
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1405

Na vrh Go down

Komentar by Stef on 17.01.20 22:17

U distribuciju ulaze sledeće serije:

Çocuk (The boy) - Global agency
Sefirin kızı (The ambassador's daughter) - Inter medya
Ramo - Inter medya
Baharı beklerken (The light of hope) - Inter medya
Hekimoğlu - Kanal D International
Zemheri (Love storm) - Madd entertainment
Babil (The choice) - Madd entertainment

Ovu Elif sam iskreno očekivao da će biti kod Eccho rightsa roofl

Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Bayron on 17.01.20 22:42

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 7513
Godina : 31

Na vrh Go down

Komentar by Stef on 17.01.20 22:50

Kad su već počeli sa Pastelom da sarađuju, očekujem i Zumruduanka da bude kod njih, zbog Alpove Elimi birakma. Ne verujem da bi to Calinos uzeo, iako su sad sve Foxove kod njih.

Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by -MILOS- on 18.01.20 9:15

Odlgedao Atiye a da ni ja sam ne znam sta sam gledao  mrgreen jedino sto mi se svidelo je kraj sezone smile ono cudan je kraj pa me na neku ruku vuce da im pruzim sansu i u drugoj sezoni. Beren odlicna kao i uvek. Hazal i ovde glumi zlocu  rofl iako to saznajemo tek na polovinu serije  mrgreen da li je gledao jos neko?

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4689

Na vrh Go down

Komentar by Archie on 21.01.20 14:57

Tokom ove godine bi trebalo da se pokrene panevropska verzija Kanala D Drama.

Your Spanish-language channel Kanal D Drama is available in Latin America and the United States. Will you add more territories soon and are you planning to expand your channel portfolio?
In 2018 Kanal D International decided to widen its presence in the content world with the Kanal D International Networks brand and to reach the end-user as well as the buyers directly. The distribution arm of the company continues under the Kanal D International brand and Kanal D International Networks is the name of the business line that has all our linear Pay TV and Free TV assets.

Kanal D Drama is the first Turkish drama channel ever to launch in 8 countries in LATAM and the first channel to enter the US market via Comcast. With Kanal D Drama, the Turkish drama phenomenon has gained a new momentum. Our main goal is to widen the regions of coverage of this first Turkish drama channel. Therefore, we plan to have Kanal D Drama in Europe, Africa and Asia in a short term. Moreover, you will be hearing about the Kanal D Drama Europe launch in a very short period.

http://tvbizzmagazine.com/kanal-d-aims-for-global-expansion

Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3044

Na vrh Go down

Komentar by Stef on 26.01.20 11:42

Jao ova Zumruduanka rofl rofl rofl serija je takav piš naklon

Meni ovo ko miks PDG, Fiorele i Karagula. Suicid ala Libia Reyes, glavna se udaje za strica (dobro tamo je za oca) glavnog, on umire pa ova ostaje bogata, brat ubija brata.

Highlightsi epke:

1. Scena kad Adil priča na Serhatovom grobu. E nećaće kaži dragička ja ću da se oženim jednom Zumrut pa ću sinu da dam ime po tebi u tvoju čast rofl

2. Mala Zumrutina sestra sedi na kućnom pragu i kmeči što je majka zaklala neku živinu roofl

3. Abbasova prva žena. Ne veruje mu ni 2 posto šta kaže, još otišla kod svekrve da je pita za one dve da l ih poznaje naklon

4. Abbas. Jak negativac, sve scene su mu bile hit, od skandalozne večere kad je ženi natrpao u tanjir hranu jer joj nikad dosta jela roofl preko zgražavanja nad sinovim crtežom muškog torza look i na kraju onog glupiranja pred budućom snajkom Zumrut i Adilom da mu oprosti rofl

5. Ulfet zaključava ćerku u šupu jer neće da se uda roofl pa ćaletovo razbijanje katanca štapom lol1 i ono Zumrutino razbijanje prozora na vratima lopatom look

6. Šustikla na kasetofonu i televizor godine proizvodnje '81 look look look

7. Ulfetino Izvolite u salonu upućeno babi Azimet lol1

Kad porastem želim da budem Can Sinan naklon ovako neozbiljan scenario a tako zabavno, bez nekog izmišljanja tople vode i glumljenja hiperkvaliteta. Klasična nepretenciozna sapunjara a opet nije retardirana i iritantna, bez proseravanja što je najbitnije.

Iznenadio sam se kad sam među scenaristima video i Ozana Uzunoglua. Daj Bože da mu ovo ide bolje od režije pošto je kao režiser loš.

E sad loše strane:

1. Režija bezveznjikava. Doduše očekivao sam i gore al ajde nije toliki krš, ubode se neka ok scena.

2. Hatice Aslan. U nekim scenama je dobra al ono cičenje i pištanje je blamaža, neslušljivo preglumljavanje. Ulfet je super lik, samo to da joj ispeglaju i biće super.

Nije mi samo jasno koliko vremena je prošlo od Serhatove smrti do Adilove i Zumrutine svadbe. Nigde nije ništa pisalo pa je ispalo da je samo par dana prošlo što ispada glupo.

Generalno odličan start, dinamično, zabavno. Nije sad ne znam OHB al je epic parodija u rangu Bir mucize olsun. Sledeća epka kontam da će biti još bolja, izgleda da će Abbas da namesti onog slepca da kokne Adila pa Zumrut da postane njegova naslednica ala Fiorela. egyptian

Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Sponsored content

Sponsored content

Na vrh Go down

Stranica 25/27 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27  Next

Na vrh