EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Telenovela nostalgija - Page 24 Eog4CZj
EMDT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Telenovela nostalgija

Stranica 24/33 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 33  Next

Go down

Telenovela nostalgija - Page 24 Empty Re: Telenovela nostalgija

Komentar by Marido98 on 09.07.19 12:15

Dragi nex, pošto želite dodatna pojašnjenja, rado ću Vas udostojiti odgovora. Dakle, probudih se ja i reših da letimično pređem preko nekih epizodica Nevestinog vela koje imam u računaru. U tom pregledanju završnih epizoda, naleteh na ovu simpatičnu scenu. I kao što rekoh malopre, odlučih da je podelim sa vama. Nadam se da sam Vam sada bolje pojasnio ovaj algoritam od ideje do realizacije, ali ukoliko imate nekih nedoumica, budite slobodni da me kontaktirate. Srdačan pozdrav! smile

Senior member
Senior member

Poruka : 943
Godina : 22

Na vrh Go down

Komentar by Barbie on 09.07.19 12:18

@nex (citat):Izvinjavam se za off... Slučajno naleteo na scenu na svom yt kanalu??? really Nikola? rofl rofl rofl kad je ovaj forum postao mesto za promociju yt kanala hmm
rofl

Ma i scena je bezveze.
Barbie
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1785

Na vrh Go down

Komentar by nex on 09.07.19 12:33

kao i većina tih njima zanimljivih scena koje ovde podele čisto da bi ispromovisali svoj kanal, al dobro de, što je babi milo to joj se i snilo smile
nex
nex
Senior member
Senior member

Poruka : 813

Na vrh Go down

Komentar by Božić29.10.'99 on 11.07.19 0:11

Da li neko zna od čega je Alberta tačno bolovala?Sećam se da uvek prenemagala i padala kad je neko odjebe ko krpu...Ali ova gluma i ova maestralna izvedba gospodje Dvaljubavnika rofl rofl rofl rofl rofl
Ovo na kraju kad počne da skiči "hijo" "hijo" rofl rofl

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 977

Na vrh Go down

Komentar by Bojan on 12.07.19 17:50

Marina je po meni bila sjajna serija.
Baš se sjećam da sam nakon Veronikinog kraja imao traume, jer je ono po meni, najgora moguća smrt nezna pop

Iako je bila malo smor kada je Pati navodno umrla i kad je Marina bila u zatvoru, ali generalno, sjajna!

Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1131
Godina : 25

Na vrh Go down

Komentar by Barbie on 12.07.19 23:58

OMG!
Marina sjajna serija i Marina u telenovela nostalgija? Ubicu se! odlepio
Barbie
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1785

Na vrh Go down

Komentar by Stef on 13.07.19 0:26

A što ne bi bila? Ima preko 10 godina kako je ovo išlo.

Nekome je ta serija bila sjajna, nekome ne, stvar ukusa.
Nema potrebe za ovakvim postovima, nemamo 5 godina pobogu.

Moderator
Moderator

Poruka : 11298

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 26.07.19 15:35

Ne znam dal sam lud ali krenuo sam da gledam "Corazon salvaje 2009". Ja sam je već gledao premijerno i znam da je smeće. Ali krenuli su da kače na ML i ja bezveze skinuo prvu epizodu i evo me već na 10.

I što je najgore od svega ovo je tada bilo smeće ali u odnosu na ovo što se danas snima i nisu toliko loši. rofl rofl rofl Ok, ako zanemarimo produkciju i glumce, priča ko priča je zanimljiv cirkus. smile2 smile2 smile2

CS sa Edith i Palomom nisam nikada gledao. I znam da je ovo kombinacija CS i YCEM ali ovo je više druga. I što je najgore od svega lepo je Abud uklopila te dve priče.

I tada mi je bilo čudno što su fracasirali jer ovo je baš ona seljanija poput FELS koju meksikanci vole. Tako da fracaso TDA i ovoga je za mene oduvek bilo iznenadjenje.

Aracely iz televise i Aracely iz telemunda nebo i zemlja. Ja ne znam šta je ta žena uradila izmedju Patrone i ovoga ali je napredak ogroman. Ovde se tako gubi sa bliznakinjama. I to ono loše gubljenje. smile2 smile2 smile2

Yanez kao Juan del DIablo bilo ne ponovilo se.

E sad Rojo. Ovo je ja mislim poslednje dobro izdanje Helene Rojo. Zanemarićemo što je na početku glumila maldu deovjku sa svojih 60 i ksuur godina. To je do proukcije. Ali glumački je ovde ona prava Rojo. I tek sad kad sam je video ovde još više shvatam koliko je u poslednjim serijama preočajna.

Ovde se već videlo da Boyerka ima ono nešto. Ovom serijom i jeste skrenula pažnju na sebe, Zurita i ona kao mladji protagonisti su i izdvajani kao jedna od svetlh tačaka ovog cirkusa.

SVe u svemu vrtim ih pa dok mi ne dosade.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12562

Na vrh Go down

Komentar by Jenna Maroney on 27.07.19 1:23

Mene je oduvijek zanimalo ali nikako da izvrtim kakvu ulogu ima Elizabeth Gutierrez ovdje? Nikad mi nije bilo jasno zašto je ona nakon ERDA pristala da glumi ovdje i to neku sporednu ulogu...
Jenna Maroney
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 969

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 27.07.19 2:18

Elizabeth je Rosenda, služavka u kući glavne porodice. Ona je kao neka villana. Pozaboravljao sam dosta. Uglavnom majka je ostavila na početku, pa se posle vratila. A otac je pomogao Leoanrdi (Rojo) da se reši Juan del Diabla. Pa će valjda i Rosenda to kasnije saznati ako se dobro sećam pa će nešto da ucenjuje Rojo. Znam da će Rosenda tu da mulja sa Rojo i svadja sa Aime. Izašla je iz serije pre kraja, ubili su njen lik al ne mogu da se setim ko. Ali znam da je izašla jer je stomak baš počeo da joj se primećuje.

A zašto je pristala na novo. Došla je u Meksiko da čuva muža. Prvo je bila afera sa mojom divom u CCEA, onda sa Jacky u Sortiju. Pa je ova doletela u Meksiko da ga drži na oku. Znam da se i pisalo tad po njihovim medijima o tome.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 12562

Na vrh Go down

Komentar by Sponsored content

Sponsored content

Na vrh Go down

Stranica 24/33 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 28 ... 33  Next

Na vrh