EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Besa Eog4CZj

Besa

Go down

Besa Empty Besa

Komentar by -MILOS- on 20.03.19 0:52

BESA

Besa Besa

Produkcija: Adrenalin produkcija -
Antena Group Studios - Red planet pictures, 2018
Broj epizoda: 12

Serija je smeštena u Srbiji, Crnoj Gori i Albaniji i prati priču naizgled običnog čoveka, čiji će se ceo život promeniti nakon što doživi saobraćajnu nesreću. Priča prati Uroša Perića porodičnog čoveka iz Beograda i oca dvoje dece, koji vozeći kombi na službenom putu u Crnoj Gori učestvuje u saobraćajnoj nesreći. U toj saobraćajnoj nesreći, ne njegovom greškom, strada mlada devojka Besijana . Stvar postaje mnogo ozbiljnija kada Uroš, probudivši se u bolnici, sazna da je poginula devojka ćerka najvećeg balkanskog narko-bosa Dardana Beriše. Da bi sačuvao svoju porodicu, Uroš je stavljen na test koji ispituje granice do kojih je spreman da ide. Na tom putu, osim Dardanove senke koja je neprekidno nad njim, Uroša prati i inspektor Interpola Petrit Koci, koji vođen svojim motivima želi da stane na put Dardanu Beriši. U napetom serijalu, iz epizode u epizodu pratimo glavne likove koji se na različite načine bore sa sopstvenim izborima i koji prikazuju kako kratak momenat u kojem se njihovi putevi ukrste zauvek menja tok života svakog od njih.

Uloge:

Radivoje Bukvić - Uroš Perić
Ajren Bajraktaraj - Dardan Beriša
Miloš Timotijević - Petrit Koci
Lana Barić - Marija Perić
Gresa Palaska - Teuta Beriša
Hana Selimović - Divna Dukić
Radoslav Milenković - Mima
Mensur Safhiu - Hašim
Milan Marić - Luka
Milica Gojković - Una Perić
Sebastijan Kavaca - Agim Sokolji
Selman Jusufi - Skender
Miodrag Krivokapić - Boža Perić
Elizabeta Brodić - Besijana

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4689

Na vrh Go down

Besa Empty Re: Besa

Komentar by -MILOS- on 20.03.19 0:59

Upravo odgledao prvu sezonu smile2 jednom recju serija kida naklon pre par godina me je odusevila prva sezona Vojne Akademije i sad ova serija, a da je u pitanju domaca produkcija. Glumci su me bukvalno oborili s nogu naklon muzika, lokacije, gluma koja je ono da se najezis naklon drama momenti su bukvalno prava drama... npr. scena silovanja jedne od likusa (necu da spojlujem) me je toliko potresla da mi je trebalo par minuta da se povratim od soka cry to mi se nije desilo jos od famozne scene iz turske serije Fatmagul. Necu da pisem previse zato sto ne bih da napisem nesto sto ce mozda pokvariti utisak nekom ko ce da gleda seriju. Od mene sve preporuke.  Molim boga da im odobre drugu sezonu. Inace sam procitao na netu da postoji mogucnost da serija zavrsi na Netflixu. Iskreno ne bi me nista zacudilo s obzirom kako je snimana. Od mene ova prva sezona ima desetku kao vrata wub

@Archie veliko hvala na linkovima *_*

-MILOS-
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by ~dragana~ on 21.05.19 17:04

Tek sad sam videla da postoji tema za ovu seriju.
Odlična serija i izbor glumaca,preporučujem je svima da pogledaju. U početku mi nije baš legla ali sam joj dala šansu i nisam zažalila.
Nadam se da će biti druge sezone.

~dragana~
Senior member
Senior member

Poruka : 737

Na vrh Go down

Komentar by mar999 on 02.12.19 23:12

Gledam Besu i stvarno je serija odlicna, cista desetka. Tako dobro odradjene scene, top gluma, lokacije, desavanja. Ne pamtim bolju domacu seriju od ove, bukvalno nijedna ne moze da joj parira po mom misljenju.. Ima li neko podatke kako prolazi na Prvoj i da li ce biti i druge sezone?

mar999
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1048

Na vrh Go down

Komentar by ~dragana~ on 04.12.19 18:43

^ Pre nekog vremena negde sam pročitala da se druga sezona priprema i počinje da se piše scenario. Ako je to tačno onda verovatno neće biti baš skoro. Možda na leto krenu da snimaju, ko zna. Volela bih da bude druge sezone, prva je bila odlična.

~dragana~
Senior member
Senior member

Poruka : 737

Na vrh Go down

Komentar by -MILOS- on 04.12.19 19:39

Ja se iskreno nadam da ce je obnoviti za drugu sezonu. Stvarno bi bila greota da to ne urade.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by -MILOS- on 17.12.19 17:33

A sada i zvanicno. Besa je obnovljena za drugu sezonu.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by mar999 on 17.12.19 21:28

Odlicno! Nisam prokomentarisao finale sezone, koje je bilo top, nijedan sekund serije protracen. Zao mi je samo sto nekako nije serija dovoljno zazivela koliko zasluzuje, dok sa druge strane svakakva sranja od serija prolaze.

Ovo pisem sa dozom rezerve jer ne znamo kako je prolazila serija na Prvoj ali imam neki utisak da je bilo mlako.

mar999
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1048

Na vrh Go down

Komentar by -MILOS- on 17.12.19 23:34

@mar999 (citat):Odlicno! Nisam prokomentarisao finale sezone, koje je bilo top, nijedan sekund serije protracen. Zao mi je samo sto nekako nije serija dovoljno zazivela koliko zasluzuje, dok sa druge strane svakakva sranja od serija prolaze.

Ovo pisem sa dozom rezerve jer ne znamo kako je prolazila serija na Prvoj ali imam neki utisak da je bilo mlako.

Bukvalno potpisujem ovaj tvoj post. Nedeljama sam cekao da vidim rejting serije u temi gde inace komentarisemo gledanost, medjutim do sada niko nije kacio kako se serija kotirala na Prvoj, a imam isti osecaj kao ti, da se nisu nesto proslavili.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by -MILOS- on 27.01.20 14:02

MBC Studios pravi rimejk Bese za arapsko govorno podrucje. Vise o tome na linku.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Sponsored content

Sponsored content

Na vrh Go down

Na vrh