EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Zümrüdüanka - Page 2 Eog4CZj

Zümrüdüanka

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Go down

Zümrüdüanka - Page 2 Empty Re: Zümrüdüanka

Komentar by Stef on 12.02.20 22:43

U suštini u sinopsisu i ne stoji da Adil umire. Samo su se malo zajebali pa su kod opisa onog Omera stavili nešto tipa nakon Adilove smrti roofl

Fala bogu što su Vahaba sklonili jer onu facu je bilo nemoguće gledati mrgreen a i lik je debil.

Meni je bolje što su stavili ovo da ubiju Adila jer bi onda svi živi vrištali aaaaaaa kopija AiM kao što su vrištali dok Adila nisu ubili. Mada iskreno nemam predstavu šta planiraju dalje sa serijom, fali tu neki jači i potencijalni konflikt, tajna iz prošlosti, mislim ok udaja za Serhata, i šta dalje?

Druga epka je i meni bila najbolja. Treća je ok, bilo je dešavanja al kad pogledaš ništa bitno se nije desilo sem udaje i poslednje scene. smile2 Mada ne kontam ni poentu toga al ajde.

Najbolje scene u drugoj epki su sa Abbasom i njegovom tugom za batom rofl i naravno kad se pravi blesav pred Vahabom pa ga ubije. smile2

Videla sam fragi da će doći Sanije i biće cirkusa oko nje. Nevdžihan hoće se razvesti od Abasa itd.

Nevcihan mi je skroz kul. U trećoj epki je blistala egyptian Sa Saniye će biti svašta nešto.

Btw ja šiznuo kad sam sinoć video fragi. Pa dobro da l je realno da su 3 dana čekali da naguraju sve neke nebitne scene?

Moderator
Moderator

Poruka : 11644

Na vrh Go down

Zümrüdüanka - Page 2 Empty Re: Zümrüdüanka

Komentar by Stef on 07.03.20 12:45

Naziv klipa je sve naklon rofl

Mislim da nisam gledao poslednje dve al vidim da Can dobro razvija priču, Abbasova ćerka trudna, otela je familija njenog dečka da rodi pa potom da je ubiju da se osvete ovima zbog ubistva sina, Serhat i Zumrut pali kolima u vodu... popcorn

Moderator
Moderator

Poruka : 11644

Na vrh Go down

Stranica 2/2 Previous  1, 2

Na vrh