EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema - Page 55 Eog4CZj

Opšta tema

Stranica 55/57 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56, 57  Next

Go down

Opšta tema - Page 55 Empty Re: Opšta tema

Komentar by Jenna Maroney on 27.11.19 23:46

Da ovo Telemundo nije ukinuo ekskluzive?

Prvo Marjorie sad Aracely...
Jenna Maroney
Jenna Maroney
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1042

Na vrh Go down

Komentar by Stefan on 28.11.19 0:05

Aracely je odbila da produži ekskluzivni ugovor sa Telemundom. Popizdela je jer između dve sezone Donje nije mogla da radi ništa i morala je da odbije neke ponuđene uloge, pa je bila u fazonu da snimi to i onda radi šta hoće a ne da čeka da se smiluju i daju joj nešto. Rekla je, doduše, da je otvorena za pregovore za učešće u trećoj sezoni Donje ako bude takvih planova.

Stefan
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3360
Godina : 30

Na vrh Go down

Komentar by -MILOS- on 28.11.19 0:07

Araseli je istekao ugovor, tako bar prenosi People en Español. Ja ne znam zasto je Marzori opet u Televisi ako je pod Telemundovim ugovorom jos uvek.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4689

Na vrh Go down

Komentar by Franko on 28.11.19 1:37

@-MILOS- (citat):Araseli je istekao ugovor, tako bar prenosi People en Español. Ja ne znam zasto je Marzori opet u Televisi ako je pod Telemundovim ugovorom jos uvek.

Jer nije više pod Telemundovim ugovorom? Ne možeš bit na dva ekskluzivna ugovora paralelno jer onda više nisi ekskluzivna. rofl

A dona do pedaço - 21/161
Amor de mãe - 5/155
O sétimo guardião - 11/161
Verão 90 - 75/154

Franko
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2861
Godina : 32

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 28.11.19 3:07

Aracely je istekao ugovor koji ona nije želela da produži ali prema njenim rečima nije u svadji sa Telemundom. Nego će od sada raditi po projektu pa sa bilo kojom producentskom kućom. Ako sam je dobro razumela imala je neku ponudu od Netflixa koju je morala da odbije jer nije dobila dozvolu od Telemunda i ako u to vreme ništa nije snimala za njih.

A što s etiče Marjorie, u prevodu dobila šut kartu. smile2 smile2 smile2

Mislim, nije nemoguće da sa ekskluzivom telemunda radi u televisi. Svojevremeno je Sandra Echevarria snimila LFDD za televisu i ako je imala ekskluzivni ugovor sa telemundom, bila je pozajmljena kako oni to kažu. A onda joj se desilo isto što i sa Aracely, ostao joj je jedan projekat sa telemundom, oni joj godinama nakon RP nisu davali ni jednu seriju a isto joj nisu davali da snima više za druge, pa je Sandra pizdela i na kraju prihvatila co-protagonicu o Centauru samo da bi se konačno oslobodila ugovora. I bilo je još tih slučajeva oko pozajmljivanja. Npr Edith Gonzalez je pozajmljena Telemundu za Evu Traileru i ako je u tom trenutku imala ugovor sa Aztecom.

Šta se dešava sa Marjorie ne znam. Sećam se da je potpisala za 3 projekta, tako je bar pričala u to vreme kada je potpisala. Snimil je AOLDM direktno za Telemundo i onu nesrećnu UPT za Imagen u kojoj je Telemundo na neki način učestvovao. Znači čak i da računaju to ostao je još jedan projekat. A čisto sumnjam da je drže pod ugovorom, plaćaju joj ekskluzivu a ona ide i snima za druge. To može samo Espino koju iz svima nepoznatih razloga Telemundo godinama drži pod ekskluzivom, mada kako se pisalo i njoj su onda zapretili ili da prihvati učešće u "Senori Acero" ili šut karta.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 13058

Na vrh Go down

Komentar by -MILOS- on 28.11.19 14:26

Da ali zanimljivo je da se Marzori pojavljuje na svim mogucim eventima pod bojama Telemunda. Ne racunajuci sad ovaj poslednji gde je bila sa Litzy na dodeli Emi nagrada gde im je bila nominovana serija Al otro lado del muro. U krajnjem slucaju videcemo promo klipove za Bozic, ako je ne bude na promo klipovima onda je zaista van Telemunda.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Jenna Maroney on 15.12.19 21:07

@-MILOS- (citat):U krajnjem slucaju videcemo promo klipove za Bozic, ako je ne bude na promo klipovima onda je zaista van Telemunda.

Evo Telemundo je poceo objavljivati neke klipove oko božića i nema je nigdje. Tako da očito nije više u Telemundu. Jučer je učestvovala na Teletonu tako da očigledno ponovo je u Televisi 😁
Jenna Maroney
Jenna Maroney
Posting Freak
Posting Freak

Na vrh Go down

Komentar by Jenna Maroney on 30.12.19 10:01

Diva Marjorie ima Jugoslovenskih korjena rofl Znala sam ja da je naša rofl rofl

Na 3:26 smile2
Jenna Maroney
Jenna Maroney
Posting Freak
Posting Freak

Na vrh Go down

Komentar by -MILOS- on 10.01.20 18:23

Danna Paola se nikada nece otarasiti Lukresije rofl cak je i u realnosti pocela da se ponasa kao ona mrgreen

-MILOS-
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 10.01.20 18:38

Jeftin marketing da se podigne bedna gledanost akademije. Ali poslao im je za rukom. Samo je Danna izvukla deblji kraj jer su joj mnogi zamerili sto je javno pozvala publiku da ne glasa vise za ovog lika.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 13058

Na vrh Go down

Komentar by Sponsored content

Sponsored content

Na vrh Go down

Stranica 55/57 Previous  1 ... 29 ... 54, 55, 56, 57  Next

Na vrh