EMDT
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema - Page 83 Eog4CZj

Opšta tema

Stranica 83/85 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84, 85  Next

Go down

Opšta tema - Page 83 Empty Re: Opšta tema

Komentar by -MILOS- on 21.01.20 20:52

Iskreno pozitivno sam iznenadjen serijom smile iako sam i pre premijere rekao da cu im pruziti sansu, nakon prve epizode mogu slobodno da kazem da se nisam pokajao i da me odavno spanska serija nije osvojila na prvu loptu. Sa Atresa se hvale kako im je to najgledanija premijera na svojoj plataformi kao i to da seriju nisu mnogo reklamirali pa im je samim tim draze zbog odlicnog prijema kod publike. Ja svakako nastavljam da ih gledam smile meni imaju vajb The Handmaid's Tale s tim sto ovde nema sluskinja, ali me opet malo podsecaju... mozda zato sto je serija smestena u buducnosti, onda sva ona vojska na ulicama, isprani mozgovi kao i u Sluskinjama, stroga pravila pod kojim moraju da zive, a opet to na spanski nacin i sve lepo upakovano.

-MILOS-
Moderator
Moderator

Poruka : 4689

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 08.02.20 21:17

Nakon 3 epizode mogu reći da je "La valla" odlična. Tako čudno, uvrnuto, zanimljivo. Odavno me neka serija nije ovako vukla da je gledam. Vuče malo na internat.

Priča je jako dobra. Ekipa sjajna. Čak i Olivia Molina koja mi je uvek bila bezveznjikava za razliku od majke, ovde je odlična. Nego gledam ovu što glumi Almu i vidim da mi je poznata, kad ono ona je Carolina iz argentinske ADDA.

Sve preporuke za seriju. Samo da nastave ovako.

Miloš92
Moderator
Moderator

Poruka : 13058

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 25.02.20 22:14

Konačan naziv serije koju je Maite snimila za Netflix je "Oscuro deseo" i danas je izašao kratak opis radnje.

Una profesora universitaria conoce a un hombre 15 años más joven que ella con el cual inicia una relación extramarital. Dos mujeres. Tres hombres. Una venganza. Un asesinato. Un thriller erótico protagonizado por Maite Perroni.
Elenco: @jorgepoza @reginapavon @alejandrospeitzer @maitepb @erikhayser
Escritora: Leticia López.
Dirigida: por Pitipol Ybarra y Kenya Márquez

Ovo deluje jako obećavajuće.

Miloš92
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 05.03.20 16:44

Jel neko naletao negde na španske "El pueblo" i "Neboa"?

Miloš92
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Bayron on 22.03.20 17:59

razmišljao sam šta da gledam u ovom periodu i odlučio sam da se posvetom španskim serijama, od kojih odavno ništa nisam gledao.

da prokomentarišem ovde toy boy.

toy boy je za mene razočaranje. loša gluma, bespotrebni likovi, pa i uprkos 13 epizoda - razvučena radnja. striperi su najgori i nepotrebni. najpre, uopšte nisu to smelo odradili, a zatim dvojica od njih pet (crnac i onaj balavi karaštak) su bez ikakve priče. treći ima neku svoju bezveze priču, koja ne utiče na centralnu. četvrti ima gay priču s andreom, ali opet i to su mnogo naivno i slabo odradili. jedini od značaja je hugo, glavni lik. gluma - jedva prolazna. samo glavni i onaj što drži bar ih malo izvlače.

najviše pažnje su mi držali ženski likovi, karakterno su jaki i dobro odglumljeni. generalno, te dve bogate porodice, advokati, policija i glavni striper OK. ostali su suvišni.

misterija je dobro razrađena, ali razotkrivanje mi nije bilo šokantno, jer je nekoliko epizoda pred kraj glavni krivac u svakom kadru krenuo da izgleda kao psiho.

može se pogledati, ali i ne mora. koliko su mi bili zanimljivi, toliko su mi i šetali po živcima.

sad gledam "el nudo", na trećoj epizodi sam i daleko je bolja i ozbiljnije odrađena od ove.

prokomentarisaću je kad završim.

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 7513
Godina : 31

Na vrh Go down

Komentar by Marko on 22.03.20 22:54

Premijera serije "Herederos por accidente" zakazana je za 26. mart

Opšta tema - Page 83 Maite10

U seriji jednu od glavnih uloga igra Maite wub
Marko
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 746
Godina : 28

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 22.03.20 23:26

Video sam neki mini trailer. Ja uopšte nisam očekivao da je ovo komedija.

Miloš92
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Sava on 25.03.20 22:15

Ovih dana na Netflixu gledam špansku Paquita Salas. Urnebesna je. Totalno španski humor, podseća me na Moje drage komšije i Mirandu. Dosta ima referenci na španske glumce, filmove, serije, jer je Paquita lovac na talente. Genijalna je, glumac razvaljuje. 

Sava
Sava
Moderator
Moderator

Poruka : 2268

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 26.03.20 0:14

Ja sam hteo to odavno da gledam al nisam nalazio linkove.

Miloš92
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Miloš92 on 26.03.20 20:13

Odgledao "El nudo". Biće spojlera za one koji planiraju da gledaju a ne žele da znaju.

Dobri su ali na momente dosadnjikavi. Ovo je trebalo spakovati maksimalno u 8 epizoda. I opet se pokazalo i sa ovom verzijom, priča je u osnovi jako dobra ali nema materijala za previše epizoda.

Cristina Plazas i Natalia Verbeke... naklon Obe si sjajne. Cristinu sam zavoleo u EV, dok sam Nataliu gledao mislim samo u onoj Loliti.

Ovde je od samog starta plus što su ih bolje spojili na početku. Ove dve su išle zajendo u školu, godinama aksnije se srele i tako je sve počelo. U originalu i meksičkoj verziji je to njihovo upoznavanje i zbližavanje nekako na brzinu odradjeno.

Zanimljivo mi je da su španski scenaristi prekopirali kraj televisine verzije. Taj kraj i jeste bolji od originalnog. Bechini jeste možda smor ali je činjenica da je napisao bolji kraj. Samo su ovde otišli korak dalje i u poslednjoj sceni ubacili momenat da je za razliku od Raquel u CET Rebeca i ako je bila ćaknuta ipak bila svesna da u trenutku kada je ubila.

Onda, tokom čitave serije se pitam zbog čega su zadržali Cynthiu ako su već izbacili sve njene priče iz originala. Kad ono Cynthia ne psotoji, godinama je mrtva. Iskreno ne znam kako mi to nije palo na pamet.

Klinci. Mia i Nico ok kao i u originalu. Ali čemu ovde Fede i Lola? Bez ikakve svrhe i poente. Posebno Lola, koja ovde čak i nije cristinina ćerka. Mogli su vala nešto smisliti i za te likve.

Žao mi je tšo su izbacili Alinin lik. Ona je bila zanimljiva u ove verzije.

Što se tiče cele priče sa učenicima sa fakulteta. Od starta mi je bilo jasno ko stoji iza toga. Taj lik ne psotoji u originalu i odmah sam provalio da će njemi pripisati taj novi deo.

Sve u svemu ok serija. Jeste na momente bila dosadnjiakva ali meni se ipak svidela.

Miloš92
Moderator
Moderator

Na vrh Go down

Komentar by Sponsored content

Sponsored content

Na vrh Go down

Stranica 83/85 Previous  1 ... 43 ... 82, 83, 84, 85  Next

Na vrh